Дистанційне навчання - 7 клас

                      Шановні учні та батьки!

 В зв’язку з карантином, навчання з 12 березня по 24 квітня, переведено на дистанційну форму, тому пропоную Вам завдання для виконання під час карантину, які розміщені на цій сторінці  в цьому блозі. 
                                             ГЕОГРАФІЯ
02.04. Тема: ""Природні зони субтропічного та тропічного поясів Євразії. Особливості їх розміщення на території материка. ґрунти, рослинність і тваринний світ природних зон вічнозелених  твердолистяних лісів і чагарників, перемінно -вологих (мусонних) лісів, субтропічних і тропічних пустель".
Опрацювати  параграф 58. Повторити параграфи 56,57.
 відео природні зони
відео
Євразія природні зони єразія природні зони
Презентація "Природні зони"презентація "Природні зони"
06.04. Висотна поясність у горах материка. Опрацювати  параграф 59
09.04. Зміни природи материка людиною. Найвідоміші об"єкти , віднесені до Світової спадщини ЮНЕСКО. Опрацювати  параграф 45.
13.04. Населення . Найбільші держави Європи та Азії. Зв'язки України з країними Європи та Азії.
16.04. Дослідження. Здійснення уявної подорожі уздовж 50-ї паралелі: складання карти маршруту з позначенням країн, природних об'єктів та природних комплексів.( Виконати в робочому зошиті. Записати, які країни, природні обєкти і природні комплекси зустрічаються при проходженні уздовж 50-ї паралелі).
22.04. Урок контролю знань .контрольна Роботу переписати і виконати в робочому зошиті і кинути мені у вайбер Варіант на вибір.
23.04. Тихий океан. Географічне положення. Острови в Тихому океані, їх походження і природні особливості. Рельєф дна. Практична робота 12. Позначення на контурній карті географічних об'єктів  та течій океанів( виконується поетапно під час вивчення кожного океану) Всі об'єкти океану вміти показувати на карті   презентація , ютуб
27.04. Клімат і води. Органічний світ і природні русурси. Охорона природи Тихого океану. Вплив  океану на життєдіяльність людей  прилеглих  материків. Практична робота 12. Позначення географічних об'єктів та течій океанів на контурній карті. Всі об'єкти океану вміти показувати на карті. Номенклатура є у вайбері.
30.04. Тема 2. Атлантичний океан. Географічне положення. Рельєф дна. Клімат і води. Органічний світ. і природні ресурси, їх використання. Охорона природи океану. Вплив океану на життєдіяльність людей прилеглих материків. Практична робота 12. Позначення географічних об'єктів та течій океанів на контурній карті.Всі об'єкти океану вміти показувати на карті. Номенклатура є у вайбері.презентація презентація
04.05. Індійський океан. Географічне положення. Рельєф дна. Клімат і води. Органічний світ природні ресурси. Види господарської діяльності в океані. Охорона природи океану. Вплив океану на життєдіяльність людей на прилеглих материках. Практична робота 12. Позначення географічних об'єктів та течій на контурній карті. Всі об'єкти океану вміти показувати на карті. Номенклатура є у вайбері презентація
07.05. Північний Льодовитий океан.   Географічне положення Північного Льодовитого океану у високих широтах. Історія географічних досліджень океану. Рельєф дна. Клімат і води. Льодовий режим океану. Органічний світ. і природні ресурси. Вплив океану на життєдіяльність людей  прилеглих материків. Практична робота 12. Позначення географічних об'єктів та течій океанів на контурній карті. Всі об'єкти океану вміти показувати на карті. презентація
12.05. Розділ 6. Вплив людини на природу материків і океанів. Тема 1. Використання природних багатств материків та океанів.  Природні багатства материків та океанів, їх основні види. Наслідки використання ресурсів людиною. Порушенння  природної рівноваги. Антропогенні ландшафти.
14.05. Тема 2. Екологічні проблеми материків та океанів. Забруднення навколишнього середовища. Види забруднення, основні джерела їх надходження.
18.05. Міжнародне співробітництво у розв'язуванні екологічних проблем. Міжнародні організації з охорони природи.
21.05. Дослідження. Шляхи розв'язування екологічних проблем.
25.05.Урок контролю знань тематична
28.05.Урок узагальнення

                          Історія України
уроки уроки

02.04. Т/О по розділі 4. Королівство Руське (Галицько-Волинська держава) Повторити всі параграфи розділу 4.
09.04. РОЗДІЛ 3. Українські удільні князівства у сусідніх держав. Кримське ханство. Українські землі у складі Великого князівства Литовського та інших держав. Інкорпорація руських удільних князівств до складу Великого князівства Литовського, Руського і Жематійського, інших держав.
16.04. Кревська унія 1385р.і українські землі. Кревська унія 1385р.і українські території. Опір руських князів політиці централізації та його наслідки.
23.04. Крим. Держава Феодоро в Криму. (оглядово) Утворення Кримського ханства. Гіреї. Суспільний устрій та культура ханства. 
30.04. Суспільний устрій, господарське і церковне життя. Суспільне і церковне життя на теренах України в 14-15 ст. Сільське господарство. Ремесла і торгівля. Міста, магдебурське право.
07.05.  Культура та освіта. Пам'ятки середньовічної культури 14-15 ст. Костянтин Острозький. Юрій Дрогобич. Наш край у 9-15 столітті.   
14.05. Практична робота . 1.Зіставити організацію суспільства (соціальну стратифікацію) і види (державний устрій) у руських удільних князівствах, Кримському ханстві, Великому князівстві Литовському та Королівстві Польському в 20 ст. 2.Укласти історичний портрет Костянтина Острозького   ( на вибір)
21.05. Узагальнення Тематична.   тематична  
28.05.Узагальнення до курсу "Історія України в контексті епохи середніх віків". Здобутки середньовічного, русько-українського суспільства. Особливості суспільного життя Русі-України. Внесок Русі-Україниу формування європейської цивілізації.                         

      Всесвітня історія 
 уроки

03.04. Розділ 5. Країни Центральної та Східної Європи в 10-15 столітті. 
Чернечі лицарські ордени (Тевтонський, Лівонський, орден Мечоносців) та християнізація Східної Європи.
презентація
10.04. Держави Центральної та Східної Європи.Велике князівство . Литовське за правління Ольгерда (Дмитра) Гедиміновича. Польське королівство за Казимира ІІІ. Угорське королівство за Іштвана І. Ян Гус. Гусистські війни у Чехії. Опрацювати  параграф 25.
17.04. Північно- Східна Русь. Монгольське панування. Новгородська боярська республіка. Устрій та територіальні надбання Великого князівства Московського 14 на початку 16 століття. Іван ІІІ.Опрацювати  параграф 26.
24.04. Утворення Османської імперії. Правління Мехмеда ІІ. Культура Османської імперії.Опрацювати  параграф 28
30.04. Практичне заняття. 1.Виявити в пам'ятках культури народів Центрально-Східної Європи прояви візантійської, руської та західноєвропейської (католицької) культурних традицій. 2. Виникнення словянської писемності. Кирило та Мефодій (на вибір). Виконати в робочому зошиті і для перевірки кинути у групу вайбер. Опрацювати  параграф 27.
08.05. Китай. Держава і суспільство в Середньовічному Китаї.  Досягнення китайської культури. Опрацювати  параграф 29.
15.05. Індія. Індія в період політичної децентралізації (дроблення). Делійський султанат. Досягнення індійської культури. Японія.
22.05. Узагальнення Тематична.      тематична
29.05. Повторення.

Немає коментарів:

Дописати коментар